“Tot ce vreau” a fost filmat în urmă cu aproximativ o lună în mai multe locaţii din Bucureşti, detaliile contând pentru Mihai, care îşi doreşte să arate publicului că este un artist complex şi actual. Horia Brenciu şi Xonia s-au transformat în doi actori veritabili, astfel că artista joacă acum rolul iubitei, iar îndrăgitul artist îi este alături pentru a-l consola.
:format(webp):quality(100)/https%3A%2F%2Fwww.apropotv.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmedia%2F17167%2F12752627%2F3-muyica-main.jpg)
“Tot ce vreau” este o piesă despre faţa aceea pe care o iubeşti mult. Atât de mult, încât chiar dacă sunt momente când simţi că e mai bine să pleci, în final realizezi că tot ea este cea lângă care vrei să fii”! Este o piesă care mi-a plăcut de la prima ascultare iar videoclipul completează perfect mesajul şi starea pe care vreau să le-o transmit. Sper să vă placă şi vouă la fel de mult cât îmi place mie”, a declarat Mihai Chiţu.
:format(webp):quality(100)/https%3A%2F%2Fwww.apropotv.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmedia%2F17167%2F12752627%2F4-muyic1.jpg)
Vezi mai jos videoclipul piese Tot ce vreau!