Kapetenos a marcat un sfert din golurile Stelei (Sport.ro)

Apropo.ro / 27.04.2009, 12:21
Kapetanos este noul zeu din Ghencea: a aratat ca stie sa marcheze si cu piciorul, scrie Sport.ro.

Kapetanos este noul zeu din Ghencea: a aratat ca stie sa marcheze si cu piciorul.

La fel ca in meciul tur din Ghencea, Kapetanos a marcat contra Otopeniului in ultimul minut. Reusitele grecului – 9 la numar, reprezinta  un sfert din golurile inscrise de Steaua in acest sezon in Liga1. Dupa 1-0 cu Otopeniul, Steaua e pe locul 6, la 10 puncte de liderul Dinamo si are sperante mari pentru un loc de Europa League!

Kapetanos
– omul adus fara bani in vara, e acum golgeter la Steaua: 7 dintre cele 9 goluri marcate de acesta au venit dupa minutul 80 si i-au adus Stelei 10 puncte. Fara ele, Steaua era acum pe 12 in clasament.

Sursa foto: MediafaxFoto