Alessia Năstase, fiica celebrului tenisman, va debuta ca actriţă în filmul „Ho Ho Ho 2: O loterie de familie”, care va avea premiera pe marile ecrane româneşti pe 23 noiembrie.
:format(webp):quality(100)/https%3A%2F%2Fwww.apropotv.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmedia%2F5908%2F10319847%2F2-hohohoposter-bun.jpg)
Pentru a o interpreta pe Anca, o fetiţă extrem de prietenoasă şi ascultătoare, Alessia Nastase a petrecut două zile pe platourile de filmare a comediei „Ho Ho Ho 2 – O Loterie de familie”, care pentru ea au fost mai mult distracţie, un test de talent pe care l-a trecut. „Nu m-am decis dacă vreau să mă fac actriţă când voi creşte, dar cu siguranţă mă voi gândi la asta”, a mărturisit micuţa, conform MediaPro Distribution.
Detalii pe MEDIAFAX!