FC Brasov – Universitatea Craiova, scor 1-1 (Mediafax)

Apropo.ro / 22.04.2009, 21:18
FC Brasov - Universitatea Craiova, scor 1-1 (Mediafax)
FC Brasov a terminat la egalitate, scor 1-1 (1-0), meciul sustinut, miercuri, pe teren propriu, in compania formatiei Universitatea Craiova, in etapa a XXVI-a a Ligii I, scrie Mediafax.

Pentru FC Brasov a marcat Surdu ‘5, in timp ce golul Universitatii a fost inscris de Fl. Costea ’88.

In minutul 5, Mihai Roman a centrat de pe dreapta, iar Surdu a reluat din trei metri.

Universitatea Craiova a egalat in minutul 88, prin Florin Costea, care a marcat cu un sut din careul mic, dupa o pasa de la Gangioveanu.

Mai multe detalii despre remiza dintre FC Brasov si Universitatea Craiova, pe Infosport.ro

Sursa foto: MediafaxFoto