Frasineanu a marcat un gol în meciul cu Trabzonspor

Apropo.ro / 02.12.2006, 13:29
Mijlocasul Cornel Frasineanu a marcat un gol în meciul câstigat de Bursaspor, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (2-0), în fata formatiei Trabzonspor, în etapa a XVI-a a campionatului Turciei. Frasineanu, care evoluat pâna în minutul 86, când a fost schimbat cu Yenal, a înscris

Frasineanu, care evoluat pâna în minutul 86, când a fost schimbat cu Yenal, a înscris în minutul 2. Fotbalistul român a fost avertizat cu un cartonas galben în minutul 14.

Celalalt gol al formatiei din Bursa a fost marcat de Burak, în minutul 22, în timp ce pentru Trabzonspor a înscris Umut ’47.

La Bursaspor, Daniel Pancu a ramas pe banca de rezerve tot meciul.