Liverpool – Chelsea 1-3! Barcelona – Bayern 4-0! (Prosport)

Apropo.ro / 09.04.2009, 00:00
Liverpool - Chelsea 1-3! Barcelona - Bayern 4-0! (Prosport)
Liverpool a fost invinsa miercuri seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, de Chelsea Londra, intr-o partida din sferturile Ligii Campionilor. In celalalt meci al serii, Barcelona s-a impus acasa, cu 4-0, in fata lui Bayern Munchen, scrie Prosport.
Liverpool a fost invinsa miercuri seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, de Chelsea, intr-o partida din sferturile Ligii Campionilor. In celalalt meci al serii, Barcelona s-a impus acasa, cu 4-0, in fata lui Bayern Munchen, scrie Prosport.

Iata rezultatele si marcatorii celor doua partide disputate miercuri seara in sferturile de finala ale Champions League:

Liverpool Chelsea – 1-3 (Torres / Ivanovic (2), Drogba)

BarcelonaBayern – 4-0 (Messi (2), Eto’o, Henry)

Mai multe detalii despre partidele disputate miercuri seara in sferturile Ligii Campionilor, pe Infosport.ro

Sursa foto: Prosport