Noi castinguri pentru Numai iubirea

Apropo.ro / 28.01.2005, 19:05
Noi castinguri pentru Numai iubirea
Nu mai este un secret pentru nimeni ca prima telenovela româneasca, creata și difuzata de postul Acasa în colaborare cu studiourile MediaProPictures se bucura de succes. Acasa a început din nou o serie de castinguri și se pare ca multe vedete autohtone își doresc sa


Nu mai este un secret pentru nimeni ca prima telenovela româneasca, creata și difuzata de postul Acasa în colaborare cu studiourile MediaProPictures se bucura de succes.

Acasa a început din nou o serie de castinguri și se pare ca multe vedete autohtone își doresc sa joace în „Numai iubirea”.

Printre cei care au trecut sa își încerce norocul se numara Dl. Problema, Jean de la Craiova, Cornel, Bogdan și Doru de la formația Bliss, Lili Sandu, Vali Craciunescu, Laura Mihaluș, Fizz, Liviu Ghimiș, Liviu Guța, actorul Dragoș Stoica, Gavril Patru, Andreea Doina și Florin de la Class.