Aproape 300 de milioane de dolari au reuşit să strângă One Direction în cadrul turneului Where We Are, iar pentru această reuşită, compania care se ocupă de managementul lor, Modest!, a primit premiul pentru Top Management.
:format(webp):quality(100)/https%3A%2F%2Fwww.apropotv.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmedia%2F17167%2F13613847%2F2-one-direction-3.jpg)
Foto: Shutterstock
Turneul a început anul acesta, în aprilie şi s-a încheiat pe 5 octombrie, iar în cadrul celor 69 de concerte, băieţii au cântat în faţa a 3.4 milioane de fani. Pentru showurile din Marea Britanie, SUA şi Europa, 5 Seconds of Summer au fost aleşi să cânte în deschidere, ceea ce le-a adus un incredibil boost de imagine şi popularitate australienilor.
Citeşte mai mult pe urban.ro!