Rapidul de Giulesti a „deraiat” din nou

Apropo.ro / 23.02.2008, 21:07
Rapidul de Giulesti a
Rapid a pierdut, pe teren propriu, scor 1-2, partida sustinuta, in cadrul etapei a XX-a a Ligii I, in compania formatiei Universitatea Cluj.

Echipa Rapid Bucuresti a pierdut, astazi, pe teren propriu, cu scorul de 1-2 (1-1), partida sustinuta, in cadrul etapei a XX-a a Ligii I, in compania formatiei Universitatea Cluj, care a obtinut a doua victorie in acest sezon.

Infrangerea este cu atat mai rusinoasa, daca tinem cont de faptul ca echipa clujeana a jucat in inferioritate numerica in ultimele 30 de minute.

Golurile au fost inscrise de Pancu, in minutul 33, pentru Rapid, respectiv, Bundea, in minutul 21, si Goga, in minutul 82, pentru oaspeti.

Citeste cronica meciului pe Mediafax.ro si apoi spune-ne parerea ta despre aceasta partida!