Remiza pentru Unirea Urziceni

Apropo.ro / 10.07.2007, 17:44
Unirea Urziceni a remizat, scor 0-0, cu echipa rusa Saturn Moscova, in cel de-al doilea meci amical din stagiul de pregatire din Austria, informeaza siteul oficial al clubului ialomitean. Dan Petrescu a trimis in teren urmatoarea formula: Canovic - Cesar, D. Munteanu, Galamaz, Fl. Ganea

Unirea Urziceni a remizat, scor 0-0, cu echipa rusa Saturn Moscova, in cel de-al doilea meci amical din stagiul de pregatire din Austria, informeaza siteul oficial al clubului ialomitean.

Dan Petrescu a trimis in teren urmatoarea formula:

Canovic – Cesar, D. Munteanu, Galamaz, Fl. Ganea – C. Petre, V. Negru, C. Marginean, Cr. Constantin – Onofras, Bilasco.

In repriza secunda, FC Unirea a evoluat in urmatoarea alcatuire: C. Grigore – E. Nicu, Mehmedovici, Rohat, Bordeanu – Balauru, Haciatrian, Paduretu – Mara, B. Stancu, Danalache.

Meciul s-a disputat pe o ploaie torentiala, echipa ialomiteana ratand cateva mari ocazii, in special in repriza secunda in fata unei echipe la care au evoluat Eremenko jr si Loskov.

La FC Unirea a evoluat si fundasul argentinian Cesar, aflat in probe.