Victorie cu Dinamo II

De: Mirel Mircea / 28.11.2007, 17:01
Dinamo a sustinut, astazi, pe terenul "Florea Dumitrache", un amical cu formatia a doua a clubului, victoria revenind primei formatii cu scorul de 6-4.

Dinamo a sustinut, astazi, pe terenul “Florea Dumitrache”, un amical cu formatia a doua a clubului, victoria revenind primei formatii cu scorul de 6-4.

Golurile au fost marcate de Danciulescu (2), Bratu, Munteanu, Oprita si Ganea, respectiv Paun, Mihalcescu, Alexe (2)

Antrenorul Cornel Talnar a fost arbitrul intalnirii si a testat doua formule de joc, cate una pentru fiecare repriza.

Cornel Dinu a supervizat din tribuna jocul celor doua formatii, iar la pauza a discutat cateva minute cu Talnar.